Şirketimiz GÜL ELEKTRİK adı altında 1984 yılında faaliyetine başlamış 04/01/1993 tarih ve 3193 sayılı resmi gazetede yayınlanan ana sözleşme ile GÜL ELEKTRİK İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ haline gelmiştir ve faaliyetleri devam etmektedir.

İnşaat sektörü içerisinde donanımlar arasında en önemlilerinden biri olan elektrik-elektronik tesisat donanımları hızla gelişen teknoloji paralelinde yerini almaktadır.

Bu doğrultuda Otel, Hastane, Ticaret Merkezi, Banka Merkezi ve Şubeleri,Türk Telekom birimleri, Üniversite, Cami, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar ve Toplu Konut uygulamaları gibi gelişen teknolojinin her türlü uygulamalarının yer aldığı pek çok projemiz anahtar teslim kavramı çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

Gül Elektrik, işin temelinden başlayarak her aşamasında tecrübeli ve uzman kadrosu ile kurulduğu tarihten günümüze her türlü taahhüt hizmetini vermekte olup işin kesin kabulüne kadar tüm süreçlerde faaliyet göstermektedir. Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile, üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz tamamlamış olup, yıllar sonra dahi yaptığı taahhütlerin arkasında olarak müşterilerine güven vermektedir.

Gül Elektrik, ele aldığı her işe aynı hassasiyetle yaklaşmış ve çalıştığı konularda daima araştırmacı ve geliştirmeci olmuştur. Gül Elektrik, bir dönem Philips Aydınlatma, MKE Elektrik Sayaçları, Legrand, Borusan Güç Sistemleri, Olympian-Caterpillar jeneratör ve İpek Boru bayiliği yapmıştır. Gül Elektrik, 33 yıldır yaptığı her işte kazandığı tecrübeleri, daha iyisini yapmak için değerlendirmiştir.

Biz, İşimizi severek yapıyoruz…

TOP