Şirketimiz Gül Elektrik adı altında 1984 yılında faaliyetine başlamış  04/01/1993 tarih ve 3193 sayılı resmi gazetede yayınlanan ana sözleşme ile Gül Elektrik İnşaat. San. ve Tic. Ltd. Şti. şirket haline gelmiş ve faaliyetlerine devam etmektedir.

İnşaat sektörü bölümleri arasında en önemlilerinden biri olan elektrik – elektronik tesisat sistemleri hızla gelişen teknoloji paralelinde yerini almaktadır. Bu doğrultu da Otel, Hastane, Ticaret Merkezi, Banka Merkez ve Şubeleri, Türk Telekom Birimleri, Üniversite, Cami, Endüstriyel Tesisler, Fabrikalar, Toplu Konut Uygulamaları gibi gelişen teknolojinin her türlü uygulamalarının yer aldığı pek çok yapıda firmamız anahtar teslim kavramı çerçevesinde, işin temelinden başlayarak her aşamasında tecrübeli ve uzman kadrosu ile kurulduğu tarihten günümüze kadar, her türlü taahhüt hizmeti vermekte olup, işin kesin kabulüne kadar tüm süreçlerde faaliyet göstermektedir.

Konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile üstlendiği taahhütleri zamanında ve sorunsuz tamamlamış olup, yıllar sonra dahi yaptığı taahhütlerin arkasında olarak müşterilerine güven vermiştir.

Firmamız çalıştığı alanlarda daima araştırmacı olmuş ve kendini geliştirerek, bir dönem Philips Aydınlatma, MKE Elektrik Sayaçları, Legrand, Borusan Güç Sistemleri, Olympian – Caterpıllar Jeneratör ve İpek Boru bayiliği yapmıştır.

Kurulduğu tarihten bugüne her işimizde kazandığımız tecrübeler, bizi daha iyisini yapmaya zorlamıştır.

Biz işimizi severek yapıyoruz…

TOP